Menu
Česky

Natrelle®


Allergan Suspends Sales and Withdraws Supply
of Textured Breast Implants in European Markets


Pozastavení distribuce prsních implantátů

Vážení partneři,

Jsme nuceni vás jménem společnosti Allergan upozornit na situaci, týkající se dostupnosti námi distribuovaných texturovaných prsních implantátů v České republice i v ostatních zemích EU.

S okamžitou platností společnost Allergan pozastavuje prodej svých texturovaných prsních implantátů a tkáňových expandérů a stahuje jejich zásoby z trhu. Toto rozhodnutí je následkem požadavku na stažení těchto výrobků ze strany franc

Ačkoli firma Allergan nesouhlasí s požadavkem ANSM, plně s tímto úřadem spolupracuje.

Společnost Allergan stojí za příznivým bezpečnostním profilem svých prsních implantátů. Žádost ANSM a tato následná akce nejsou založeny na žádných nových vědeckých poznatcích. Navíc ANSM nezjistila žádné bezprostřední riziko pro zdra

CE značka pro hladké implantáty společnosti Allergan byla obnovena. Hladké implantáty Natrelle Inspira tedy nejsou tímto krokem ovlivněny a budou nadále k dispozici.

Bezpečnost pacientů a kvalita výrobků jsou nejvyšší prioritou společnosti Allergan. Snažíme se přísně dodržovat všechny regulační požadavky, nejpřísnější vědecké důkazy a nejvyšší průmyslové standardy pro naše výrobky.

Je velmi důležité zdůraznit, že bezpečnostní profil texturovaných prsních implantátů společnosti Allergan je dobře znám a v žádném případě se v tuto chvíli nedoporučuje jejich chirurgické odstranění pouze na základě tohoto oznámení.Společnost Allergan bere tuto situaci velmi vážně a je odhodlána poskytnout všem zúčastněným stranám včasnou aktualizaci informací, týkajících se této problematiky, ihned jakmile budou k dispozici.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Pavel Melčák

Key Account Manager Breast Implants

NEOMED s.r.o.logo Natrelle

Breast enhancement is one of the most frequently performed plastic surgery procedures today, but the decision whether or not to have breast implants is very important.

Natrelle™ Collection was created with the understanding that every woman chooses breast implants for a unique reason. So, the One of the most important steps to realizing your id eal figure is finding the right surgeon. In addition to surgical expertise and experience, they should truly understand your breast enhancement goals. That’s why it’s so important to find a surgeon with whom you feel comfortable asking questions, expressing concerns, and discussing your desired results when considering breast enhancement surgery

Natrelle’s™ wide range of high quality round and anatomical breast implants, you can not only create the desired shape and achieve higher patient satisfaction, but also rest as sured that the proven technology results in lower complication rates.2

The Natrelle™ Collection recognises that every woman is different and deserves an individual approach.

Natrelle™ Collection offers over 600 different breast implant styles. With so many different high-quality options, you can be sure that your surgeon will find the right breast imp lant to make your dreams a reality.

The Natrelle Collection of breast implants and tissue expanders includes:

  • Natrelle™ INSPIRA™ Round Implants
  • Natrelle™ 410 Anatomical Implants
  • Natrelle™ 510 Anatomical Dual Gel Implants
  • Natrelle™ Anatomical Tissue Expanders 133
  • Natrelle™ Anatomical Permanent Expanders 150
  • Gel-filled breast implant sizers
Quality
quality
Choice
quality
Statisfaction
quality